Novinky

MĚSTSKÁ POLICIE

 

Před malou chvílí jsme rozšířili další rubriku, kterou si nesmíte nechat ujít. Jde o městskou policii, kde byla doplněna spousta vozidel z několika měst.

Brzy bude doplněna i sekce dopravní zdravotnické služby.

Celý článek

Nová rubrika

Vážení čtenáři, příznivci, kolegové a fandové záchranářské techniky. Dnes jsme spustili novou rubriku o technice, kde se naši redaktoři budou podrobněji zabývat konkrétními vozy. Můžete se těšit na detailní popisy a fotografie vozidel, nástaveb a různého vybavení. První článek se věnuje Tatře 815 Terrno1 4x4 profesionálních hasičů z Neratovic. Více zde: CAS 20 Tatra 815 Terrno1 4x4

 

Celý článek

ZZS - Nové galerie

Dnes jsme zveřejnili slibované galerie techniky záchranných zdravotnických služeb. Prohlédněte sinové fotogalerie vozidel pražské záchranné služby a výjezdových základen v Plzeňském a Jihočeském kraji. Doufáme, že tuto kategorii v blízké budoucnosti rozšíříme o další výjezdové základny z ostatních krajů. Na příště se můžete těšit na zcela novou kategorii - HZS a SDH z různých podniků.

 

Celý článek

Nová kategorie: Sbory dobrovolných hasičů !!!

Dnes večer jsme zveřejnili již dříve avizovanou kategorii fotogalerií. Jedná se o nejobsáhlejší kapitolu techniky IZS v České Republice - technika sborů obrovolných hasičů. Nyní si můžete prohlédnout techniku z více než 40 sborů dobrovolných hasičů z 6 krajů. 

 

Celý článek

Nové galerie!

Během dnešního dopoledne byly zveřejněny fotogalerie všech ostatních složek IZS. Publikovali jsme pro vás fotky záchranných služeb z pěti krajů, různých útvarů policie a malinko nakousli i ostatní složky IZS. Některé galerie nejsou doposud příliš obsáhlé, ale doufáme, že v příštích týdnech se budou postupně zaplňovat.

Na příště se můžete těšit na jednu z nejobsáhlejších kapitol - techniku dobrovolných hasičů. O novinkách na webu Vás budeme pravidelně informovat, nezapomeňte sledovat i naší FB stránku.

 

Celý článek

První fotogalerie zveřejněny!

Protože na stránkách tvrdě pracujeme, můžete již dnes vidět první sérii zveřejněných fotogalerií. První várka obshuje techniku HZS z celkem 6 krajů a 18 požárnich stanic. Některé galerie jsou zatím velmi skromné, jiné naopak nabízejí skvělé fotografie s širokou paletou požární techniky. Doufáme, že blízké době se nám podaří zveřejnit další úlovky techniky IZS z celé ČR.

V menu prozatím nenaleznete žádné další složky IZS, protože mít menu plné prázdných stránek by nemělo smysl. V nejbližších dnech se ale můžete těšit na další fotogalerie, tentokrát ale z jiného soudku. Co to bude? To je překvapení na příště.

 

Celý článek

Spouštíme zkušební provoz!

Dnes přesně o půlnoci byl spuštěn zkušební provoz našeho nového webu. V příštích dnech by se tu měly objevovat první galerie s technikou složek IZS z celé ČR. O všech nově zveřejněných galeriích vás budeme informovat v rubrice Novinky.

Co říci závěrem? Přeji našim novým stránkám hodně úspěchů, našim fotografům pevnou ruku, bystré oko a šťastný prst na spoušti a sám sobě pevné nervy.

 

Celý článek

Chcete se zapojit do našeho projektu? Chcete se podělit o fotografie vozidel složek IZS?  KLIKNĚTE ZDE!