Novinky

NOVÁ AKTUALIZACE! 2. ČÁST

Po týdnu tu máme druhou část aktualizace. Jednou největší novinkou jsou fotografie polských hasičů a druhou nové nášivky u HZS, JSDH a nově Medaile a insignie. Nově na našem webu naleznete fotografie techniky PS Uherský Brod a PS Holešov. Dále technika HZSP Unipetrol RPA. V historické technice naleznete AS 16 Sachsenring. Další zaslané fotografie od vás jsou nyní u PS Brno-Lidická, PS Vyškov a JSDH Ronov nad Doubravou. V Libereckém kraji také nově technika JSDH Doksy, Jablonec nad Jizerou, Kravaře, Mimoň, Sloup v Čechách, Stráž pod Ralskem, Svojkov, Tanvald-Šumburk a Zákupy. A v Ústeckém kraji nově  JSDH Cítoliby , Černčice, Líšťany, Lom, Rumburk, Meziboří, Želenice-Liběšice a Braňany. Nakonec jsme přidali fotografie u JSDH Holešov.

Jirka, *pavlik

Celý článek

Nová aktualizace! 1. část

Opět po delší době tu máme novou aktualizaci. V první části aktualizace začneme fotografiemi od vás. Jako první přibyly fotografie u HZS Jihomoravského kraje a to u stanic Brno-Lidická a Ivančice. Také jedna fotografie od vás si našla domov v Pardubickém kraji.  Mnoho nových fotografií nám zaslal pan Jacek Dressler. Dnes začneme HZS SŽDC. Nově zde naleznete techniku z Liberce, Nymburku, Ostravy, či Ústí nad Labem. U PS Jablonec nad Nisou naleznete novou fotografii AP 42 Scania. U PS Liberec nově CAS 20 Tatra 815 Terra. V Ostravě nám přibyly nové fotografie z HS Fifejdy. Na další fotografie techniky především JSDH se podíváme v druhé části aktualizace. 

*pavlik

Celý článek

POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Po dlouhé Vánoční pauze přichází nová aktualizace našich galerií. Tentokrát jde o vozidla Policie České republiky, především z Královehradeckého kraje. Najdete tak zde mimo jiné současnou klasiku v podobě Škody Octavia III z Náchoda či Volkswagen Amarok SKPV Náchod a Poříčního policie KHK. Dále Volkswagen T5 & Hondu CRV zásahové jednotky, vodní dělo v podobě CAS 32 Tatra 815, Škodu Superb II FL dálniční policie KHK. Vozidlo náchodského kynologa Volkswagen T5 a Volkswagen Crafter též náchodské pořádkové jednotky. A na závěr také  Tatru  815-7 pyrotechnické služby z Vrbětic.

*PP

Celý článek

TECHNIKA z USA

Dnes se podíváme do zahraničí, konkrétně do měst Chicago a New York v USA. Nejobsáhlejší složkou dnešní aktualizace jsou vozy New York City Police Department, kde přinášíme hned osm nových vozů. K vidění jsou zde vozy Chevrolet Impala, Ford Fusion Hybrid, Mercedes/Freigthliner Sprinter či Chevrolet Express. Vozidla nesou heslo organizace Courtesy, professionalims, respect (Zdvořilost, profesionalita, respekt) v klasickém modro-bílém zbarvení. U policie zůstaneme i ve městě Chicago, zde jsme doplnili další vůz Ford Police Interceptor Utility

Celý článek

ÚSTECKÝ KRAJ PODRUHÉ

Opět je tu aktualizace fotografií z Ústeckého kraje. Nově v galerii HZS Ústeckého kraje naleznete fotografie techniky z požární stanice Úštek, kde disponují cisternovými automobilovými stříkačkami na podvozku MAN a Tatra. Také zde naleznete techniku PS Roudnice nad Labem s CAS 15 MAN, CAS 30 Tatra 815-7, AZ 30 IFA a TA Opel. U dobrovolných jednotek  Ústeckého kraje  se nachází nově nafocená technika JSD H Roudnice nad Labem. Jednotka v tomto roce získala nový dopravní automobil na podvozku Citroën. V našem formuláři na zaslání fotografií se objevily fotografie také z Ústeckého kraje. První jsou od Ladislava Fáry, který nám poslal techniku JSDH Černčice a druhou zaslal Tomáš Pospíšil, jedná se o CAS 20 Renault JSDH Kalek. Tímto jim mockrát děkujeme!

*pavlik

Celý článek

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Máme tu novou aktualizaci! A tou jsou fotografie ze Středočeského kraje. U Hasičského záchranného sboru naleznete nově fotografie techniky z požární stanice Mladá Boleslav. Zajímavým kouskem techniky je zde KA Tatra 815-7 nebo CAS 27 Scania. V albu HZS naleznete nově i techniku PS Stará Boleslav. Nejzajímavější novinkou na webu je technika JSDH Brandýs nad Labem. Jednotka disponuje např. RZA Santana, nebo plošinou Liaz. V Brandýse nově disponují i dopravním automobilem, ten si představíme později v článku. 

-JN-

Celý článek

Chcete se zapojit do našeho projektu? Chcete se podělit o fotografie vozidel složek IZS?  KLIKNĚTE ZDE!