Novinky

MAPA TECHNIKY IZS A VÝJEZDOVÝCH ZÁKLADEN

Připravili jsme si a stále připravujeme pro vás novinku. A co že to vlastně je? Je to mapa techniky IZS a výjezdových základen. V mapě naleznete techniku, jejíž fotky máme u nás na webu. Zatím je zde k vidění technika Hasičského záchranného sboru ČR, hasičských záchranných sborů podniků, jednotek sborů dobrovolných hasičů, zdravotnických záchranných služeb a leteckých záchranných služeb. Postupně budou přibývat základny ZZS a městské a obecní policie.  

*pavlik

Celý článek

TĚŽKÁ HASIČSKÁ VOZIDLA

Pro tento den jsme si připravili aktualizaci v podobě těžkých vozidel hasičů. Opět se jedná o vozidla, která byla zachycená na letošním Zbirožském Tatrování. Najdete zde tak cisternové automobilové stříkačky z obcí Podmokly, Čístá, Chyňava, Chotěšov, Bříství a také Tatru 158 ze Strupčice či Tatru 111 dobrovolných hasičů z obce Felbabka. Dále také  autobus Karosa  hasičů z Domažlic či technickou Tatru 815 HZS hlavního města Prahy.

*PP

Celý článek

TECHNIKA HZS JIHOČESKÉHO KRAJE

Po delší době tu máme pár nových kousků techniky Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje. Pojďme se podívat na novinky. U PS České Budějovice naleznete nové fotografie techniky  např. KHA Tatra 148, CAS 20 Tatra Terra, CAS 20 Scania, AZ 53 Mercedes-Benz, či AP 32 Volvo. Dále je k vidění TA Iveco z PS Český Krumlov, technika PS Jindřichův Hradec, technika PS Prachatice a PS Suché Vrbné. Nakonec jsme aktualizovali techniku PS Strakonice.

-TS-

Celý článek

DALŠÍ TECHNIKA HZS STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Máme pro vás další aktualizaci fotogalerie s technikou HZS Středočeského kraje. Náš redaktor se osobně účastnil VIII. Mistrovství Hasičského záchranného sboru České republiky ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Při této akci měl možnost nafotit například kontejnerové automobily z PS Kolín, Nymburk, Rakovník a dva ze Staré Boleslavy. Nebo také novou Scanii pro HZSP Škoda Auto Mladá Boleslav. Od HZSP Škoda Mladá Boleslav jsou k vidění kontejnerové automobily MAN a Avia.

Celý článek

Chcete se zapojit do našeho projektu? Chcete se podělit o fotografie vozidel složek IZS?  KLIKNĚTE ZDE!