TECHNIKA z USA

Dnes se podíváme do zahraničí, konkrétně do měst Chicago a New York v USA. Nejobsáhlejší složkou dnešní aktualizace jsou vozy New York City Police Department, kde přinášíme hned osm nových vozů. K vidění jsou zde vozy Chevrolet Impala, Ford Fusion Hybrid, Mercedes/Freigthliner Sprinter či Chevrolet Express. Vozidla nesou heslo organizace Courtesy, professionalims, respect (Zdvořilost, profesionalita, respekt) v klasickém modro-bílém zbarvení. U policie zůstaneme i ve městě Chicago, zde jsme doplnili další vůz Ford Police Interceptor Utility

V Chicagu se rozšířila také galerie Chicago Fire Department, novinkou je Aerial Tower 1 na podvozku Pierce Dash, který byl do služby uveden v roce 2006. Posledním vozem dnešní aktualizace je Ford E-Series z nemocnice New York Presbyterian, která provozuje jednu z tzv. hospital-based ambulance services.

Fotili jste i vy zajímavou záchrannou techniku v zahraničí? Podělte se s ostatními! Zašlete nám snímky ZDE nebo na emailovou adresu foto@technikaizs.cz. Děkujeme!

*Tuzinho

Partneři projektu