Správce webové stránky www.technikaiz.cz


JAN ERNÝGR

IČO: 08364541 (fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku)

Sídlo: Malá Strana 39, 25219, Drahelčice

Redakce

Hezký den všem!

Jsme skupina fotografů, které zajímá a baví záchranářská technika. Fotíme ji, píšeme o ní, někteří z nás s ní i pracují, ale hlavně je naším koníčkem. Vše začalo založením stránky na Facebooku a po zájmu ze strany dalších nadšenců, fandů, profesionálů, ale i lidí takřka technikou IZS nepolíbenými, jsme se rozhodli vytvořit webovou galerii napříč celou Českou Republikou, do které by mohl přispívat (téměř) každý.

Doufáme, že se nám časem podaří vytvořit největší českou internetovou fotogalerii techniky IZS. Rádi bychom postupem času vytvořili co největší a nejrozmanitější databázi techniky, ale jelikož vše děláme ve svém volném čase a na vlastní náklady, není samozřejmě v našich silách vyfotit všechnu techniku, se kterou pracijí záchranáři, hasiči, policisté a další profesionálové, kterí pomáhají lidem v nouzi.

Jedna z hlavních myšlenek tohoto webu je dát dalším fotografům (a nejen jim!) možnost zapojit se a přispět svými fotografiemi do našeho projektu. Víme, že některé naše fotogalerie jsou zatím velmi skromné, nebo že nám tu některé kraje, sbory a stanice chybí, ale budoucnost je teprve před námi a my pevně doufáme, že se nám tu časem fotografie ze všech ostatních krajů, stanic a sborů sejdou a my je hrdě zveřeníme. 

Nezapomínáme, že tento web je určen nejen pro fanoušky záchranářské techniky, ale i pro laickou veřejnost a profesionály z oboru, takže pečlivě přebíráme fotku po fotce, abychom naší databázi stále rozšiřovali pouze o kvalitní fotografie. Proto se na nás prosím nezlobte, pokud nějakou méně zdrařilou fotku nezveřejníme (týká se to hlavně fotografií z mobilních telefonů a tabletů), protože bychom neradi upřednostňovali kvantitu na úkor kvality.

Pokud se vám naše stránky líbí a chtěli byste nám zaslat fotografie z předváděcích akcí, vašich služebních vozů, nebo třeba hýčkanou a naleštěnou cisternu dobrovolných hasičů z vašeho okolí, naleznete více informací ZDE.

Všem, co nám pomáhají, přispívají, nebo jen fandí, děkujeme a slibujeme, že i nadále se jak na naší Facebookové stránce, tak tady na webu, budou objevovat nové fotografie z celé ČR! 

Vaše Redakce

 

 

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz? Našli jste chybu v popisku, špatně zařazenou fotografii? Chcete s námi spolupracovat? Napište nám!

Partneři projektu