Chcete se zapojit do našeho projektu? Chcete se podělit o fotografie vozidel složek IZS? Máte např. ve vešem sboru nová vozidla? Nenašli jste všechna výjezdová vozidla a veterány z vašeho sboru? Nenechávejte si je pro sebe!

Vzhledem k tomu, že je naše země veliká, není v našich silách vyfotit úplně všechnu techniku, kterou mají složky IZS k dispozici. Naším cílem je vytvořit co největší a nejrozmanitější databázi techniky IZS v ČR, proto vám všem dáváme možnost zapojit se a přispět svými fotografiemi do našeho pojektu. POZOR! Fotografie, které budou v rozporu s pravidly a podmínkami nebudeme moci zveřejnit!

Pamatujte, že kvalitu upřednostňujeme před kvantitou. O fotografie z mobilních telefonů také nestojíme, proto nám je ani neposílejte. Budeme nuceni všechny nekvalitní fotografie odmítat.

Pokud máte více fotografií (více než 10), které chcete publikovat na tomto webu, kontaktaktujte nás mailem! Domluvíme se na dalším postupu, abyste nemuseli fotografie posílat po jedné. Pište na foto@technikaizs.cz.

Zaslat fotografii

POZOR! Velikost souboru nesmí překročit velikost 6 MB! Při překročení velikosti nebude formulář odeslán! Pole označená * jsou povinná.

Pokud máte více fotografií, které chcete publikovat na tomto webu, kontaktaktujte nás mailem! Poradíme vám s dalším postupem, abyste nemuseli fotografie posílat po jedné. Pište na foto@technikaizs.cz.

Partneři projektu