Zapojte se!

Chcete se zapojit do našeho projektu? Chcete se podělit o fotografie vozidel složek IZS? Máte např. ve vašem sboru nová vozidla? Nenašli jste zde fotografie všech vašich výjezdových vozidel, sanitek, nebo veteránů z vašeho sboru či zaměstnání? Ukažte je i ostatním!
 
Vzhledem k tomu, že není v silách naší malé skupiny vyfotit veškerou techniku, kterou mají složky IZS v ČR k dispozici, dáváme možnost zapojit se každému, kdo jen trochu umí s foťákem. Rádi bychom do budoucna vytvořili co největší a nejrozmanitější galerii techniky IZS, takže kdokoliv bude mít chuť a zájem, může se velice snadno zapojit. Tento web je určen hlavně pro fanoušky záchranářské techniky, laickou veřejnost i profesionály z oboru, takže pečlivě sbíráme fotku po fotce, abychom pro vás náš web stále rozšiřovali. 
 
Bohužel, dnešní móda focení na tablety a mobilní telefony se nedá zastavit a kvalita fotek z těchto zařízení se v drtivé většině případů nemůže rovnat ani základním kompaktním fotoaparátům. Proto se na nás prosím nezlobte, když některé fotky nezveřejníme. Chceme udržet laťku kvality výše, než jsou fotky z mobilních telefonů, aby jste si mohli prohlížet pouze kvalitní a ostré fotografie.
 
Za všechny zaslané příspěvky děkujeme!
 
 
                      
 
POZOR! Fotografie, které budou v rozporu s pravidly a podmínkami nebudou zveřejněny!
Děkujeme za pochopení.

Partneři projektu