Po několika letech plánování a několika měsících práce Vám s radostí představujeme nové webové stránky, které nám pomohou v lepší prezentaci našeho záměru – největší české databáze techniky integrovaného záchranného systému. Již nyní oficiálně spolupracujeme s mnoha útvary a složkami po celé České republice, díky čemuž se nám otevírají nové možnosti pro získání kvalitního materiálu. Další spolupráce jsou před námi, a tak se máte na co těšit!

Díky novému webu jsme schopni Vám přinést kvalitnější informace o technice, rozšířené kategorizace, propojené přehledy a mnoho dalšího. Pro nás vzniká nové, a především přívětivější uživatelské prostředí, které nám usnadní tvorbu přehledného obsahu a můžeme tak svůj volný čas věnovat focení další techniky. Můžete se těšit nejen na nejnovější vozidla s přehlednými informacemi, ale také reportáže či články ze světa IZS.

Na obrázku můžete vidět nový informační panel, který naleznete u veškeré techniky na webu. Nejen, že se dozvíte základní informace o vozidle, jeho kategorizaci, lokalitě a mnoho dalšího, ale také se jedním klikem dostanete na související vozidla. Můžete tak například prozkoumat další vozidla ze stejné základny, prohlídnout další vozy konkrétního modelu či prozkoumat techniku ve Vašem oblíbeném městě.

Publikací nového webu pro nás usilovná práce nekončí, je to ten pravý impuls pro mnohonásobné zvýšení naší aktivity, kde dle našich časových možností budeme doplňovat na web novou i starší techniku nejen z České republiky, ale také se zaměříme na zahraniční techniku, abychom Vám rozšířili obzory o fungování záchranných složek po celém světě. V našich archivech čekají stovky vozidel, o které se s Vámi v nejbližší době podělíme. A zapojit se můžete také vy! Chybí Vám zde Vaše oblíbená technika? Máte fotky, o které se rádi podělíte s ostatními fanoušky složek IZS? Využijte náš formulář a zašlete nám fotografie, které rádi zveřejníme.

Doufáme, že se Vám naše nové webové stránky budou líbit a stanou se Vaším pravidelným útočištěm. Děkujeme za Vaší přízeň.

4 komentáře

 1. Zdravím,
  je to super jen jedna otázka na starších Vašich stránkách byla technika rozdělena například HZSP po podnikách a táž i technika JSDH na obce v krajích a bylo to přehlednější , ale jinak moc pěkné.
  S pozdravem Emingr Z.

  1. Dobrý den, Zděňku,
   Děkujeme za zpětnou vazbu. Nové stránky přináší i nové změny v dělení techniky. Stále však pracujeme na změnách a budeme se snažit vyjít vstříc nápadům fanoušků.

 2. Dobrý den,
  stránky jsou velmi pěkné! Uvítal bych delší rozpis označení u vozidel HZS (myšleno místo CAS 32, CAS 32/8200/800-S3R).

  Mějte se.

  1. Děkujeme za zpětnou vazbu, určitě se na tento poznatek více zaměříme a do budoucna se ho pokusíme obsáhnout více do detailu vozidla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *