Články

Hasiči ve Velkém Šenově oslavili 150. výročí, převzali nový dopravní automobil

Na náměstí ve Velkém Šenově proběhly v sobotu 10. září oslavy 150. výročí sboru a jednotky dobrovolných hasičů. Oslavy začaly v půl 12 slavnostním nástupem přítomným jednotek a sborů a slavnostním křestem nového praporu. Poté promluvila starostka města a poděkovala hasičům za jejich práci a také za nasazení při požáru NP České Švýcarsko.

Číst více »

Den se Zdravotnickou záchrannou službou Libereckého kraje ku příležitosti 30. výročí Letecké záchranné služby

Posádky Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje na letišti v Liberci budou od září za pacienty vyjíždět z nové výjezdové základny. Spolu s hejtmanem Libereckého kraje Martinem Půtou, radním pro resort zdravotnictví Vladimírem Richterem a radním pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova Jiřím Ulvrem ji dnes slavnostně otevřel ředitel ZZS LK Luděk Kramář.

Číst více »

Hasiči ve Štětí oslavili 150. výročí, k vidění bylo spousty techniky a dynamické ukázky

Na pravém nábřeží ve Štětí u veslařského areálu proběhly v sobotu 3. září oslavy 150. výročí sboru a jednotky dobrovolných hasičů města Štětí. Celá akce začala v deset hodin slavnostními projevy a ukázkou historické koněspřežné stříkačky. Hlavní program byl tvořen dynamickými ukázkami, workshopy a stanovišti pro děti.

Číst více »

Oslavy 130 let od založení profesionálního hasičského sboru v Plzni

V pátek 26.8. proběhly v areálu Plzeňského Prazdroje oslavy 130 let od založení profesionálního hasičského sboru v Plzni. Oslav se zúčastnili jak profesionální tak dobrovolní hasiči. Zahájení bylo v 10 hodin, kdy se začalo slavnostním nástupem příslušníků HZS z územního odboru Plzeň. Následoval proslov, po kterém již začaly dynamické ukázky současné hasičské techniky, ale i činnosti.

Číst více »
Zdroj: Policie ČR

Policie ČR zařadila do služby Ferrari F142

Dříve sloužil pachatelům trestné činnosti, nyní bude chránit české silnice. O čem je řeč? Dneškem začíná svou službu nový speciál v barevném provedení Policie České republiky – Ferrari F 142 – 458 Italia. Vozidlo bude nasazeno proti těm nejagresivnějším řidičům českých dálnic, při pronásledování odcizených vozidel nebo při dohledu v místech hlášených tuningových akcí.

Číst více »
  • Vozidel v databázi: 3269

    Sledujte nás na FB

    Partneři